Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

#kupon

 1. LukakuGoals

  🥉Ödüllü Kupon Kuponumuz kazanırsa 4 kişiye papara süprizi.

  Kuponumuz kazanırsa en iyi sinerjiyi veren; En az 50 mesaj yazan; twitter da Rt&Fav yapan ; Gönderi altına en iyi totemlerini bırakan 4 kişiye anında çekilişle papara veriyorum. Haydi sinerji zamanı !
 2. LukakuGoals

  🥉Ödüllü Kupon 2 kisiye 50tl Papara

  mobile.twitter.com/aus_tralian mobile.twitter.com/LukakuGoals Ortak Ödüllü Kupon Etkinliği Kazanırsa en az 50 yorum yazan Twitter da Rt&Fav atan Sağlam sinerji yapıp destek olan Twitter Rt&fav zorunlu > 2 kişiye 50'şer tl Papara Hediye
 3. LukakuGoals

  🥉Ödüllü Kupon 2 kişiye 50tl Papara Hediye

  Kuponumuz kazanırsa 2 kişiye 50'şer tl papara hediye ediyorum. En iyi etkileşimi veren, en az 50 yorumu olan, twitter da bu konu için açılan paylaşıma Rt&fav yapanlar arasında seçeceğim. Buyrun kupon bu arkadaşlar. En sağlam etkileşimlerinizi bekliyorum. Twitter Paylaşım >
 4. LukakuGoals

  🥉Ödüllü Kupon 10 kişiye 25tl Papara !!!

  Kuponumuz kazanırsa; en az 50 yorum yazan, en iyi sinerji yapan, twitter da gönderiye Rt&Fav atıp yorum yazan 10 kişi arasından çekilişle verilecektir.
 5. Admin

  🔐Sona Erdi 100 kişiye 100TL Papara !!!

  Yazarımız 0gan'ın 2-3gol kuponu !!! Kupon kazanırsa en az 50 mesaj yazan, sağlam sinerji yapan üyelerden 100 kişiye 100tl Papara çekilişle verilecektir. Haydi değerli forum üyelerimiz, bu postun altına en güzel totem, sinerji, desteklerinizi bekliyoruz.
 6. LukakuGoals

  Gunun Champions League Kuponu

  Porto maçı bu oranda 1.5 üst kaçmaz. Bayern ne olursa olsun 3 puan alıp gelir. Real Madrid ise en kötü yenilmeyecegini düşünüyorum. Bol şanslar dostlar!!